Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Dotacje dla małych i dużych firm

Aleks Jaworski 2019-01-06 0 komentarzy
Wpis

Chcąc, aby cały proces finansowania projektu przebiegł bez zakłóceń, warto powierzyć jego kompleksową obsługę renomowanej firmie doradczej. Jednym z liderów na rynku jest poznańskie przedsiębiorstwo SENSE consulting - zdobywające liczne nagrody i wyróżnienia w branżowych plebiscytach, prowadzące nad wyraz zróżnicowane projekty. Działając od ponad dekady w sektorze środków unijnych, umacnia swoją pozycję - zdobywając kolejnych klientów, jak również poszerzając spektrum świadczonych usług. Dysponuje trzema biurami w Polsce: w Poznaniu, Katowicach i w Krakowie.

Właściciele firm powinni być świadomi, że fundusze Unii Europejskiej przeznaczone na dotacje dla małych i dużych firm są w obecnej perspektywie finansowej (2014-2020) bardzo wysokie. Można wykorzystać tę okazję, szczególnie jeśli przedsiębiorstwo planuje działania zmierzające do opracowania innowacyjnych metod, optymalizacji istniejących już procesów, czy np. stworzenia od podstaw określonego rozwiązania technologicznego.

Środki pochodzące z budżetu UE zapewniają jednak wsparcie dla wielu typów projektów. Niezwykle istotnym elementem jest wykazanie w składanym wniosku zasadności realizacji przedstawianego pomysłu oraz możliwości, jakie niesie on za sobą dla szeroko pojętego rozwoju. Poznańska spółka zapewnia swoim klientom w pełni profesjonalną opiekę, na którą dodatkowo składają się m.in. szkolenia, prowadzenie komunikacji z podmiotem udzielającym wsparcia, czy też nadzór nad wydatkami i oszczędnościami w projekcie celem maksymalizacji szans na ich spożytkowanie.

Skomentuj wpis