Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Moskitiery - skuteczny sposób na komary i inne owady

Nina Szymczak 2019-04-16 0 komentarzy
Wpis

Istnieje wiele sposobów na zniechęcenie insektów do przedostawania się do domów. Niektórzy stosują środki chemiczne, które co prawda świetnie działają, ale mogą mieć także bardzo niekorzystne działanie na organizm ludzki. Można stosować zioła, których nie lubią owady, jednak taki sposób jest uciążliwy, ponieważ na każdego owada działa coś innego. Co zatem zrobić, aby zatrzymać na zewnątrz wszystkie bez wyjątku insekty?

Doskonałym i prostym rozwiązaniem, które jest niedrogie i będzie działało przez wiele lat, są moskitiery dostępne w atrakcyjnych cenach w sklepie ze strony tasmuj.pl. Zapewnią one przepływ świeżego powietrza i skutecznie ochronią dom czy biuro przed inwazją niechcianych gości. Są to produkty znanej marki tesa® dostępne w wielu rozmiarach, kolorach i rodzajach. Można tam zakupić między innymi:

  • moskitiery okienne,
  • moskitiery balkonowe,
  • moskitiery chroniące łóżka,
  • moskitiery do okien połaciowych,
  • moskitiery przeciwsłoneczne.

Są to produkty wysokiej jakości, proste w montażu i demontażu, przy których nie wymaga się użycia dodatkowych narzędzi.

W ofercie sklepu można także znaleźć moskitiery w ramkach wykonanych z aluminium, siatki lamelowe do drzwi balkonowych, moskitiery zwijane do okien z kwiatami na zewnątrz, a także akcesoria do moskitier, takie jak rzepy i adaptery do ram aluminiowych. 

Kupując te produkty, wydaje się pieniądze raz na wiele lat, a korzysta każdego sezonu, chroniąc domowników przed ukąszeniami, które mogą okazać się brzemienne w skutki. Coraz częściej mówi się, że komary i meszki przenoszą nie tylko malarię, ale mogą być nosicielami groźnych chorób odkleszczowych. Zatem, zauważywszy chmary komarów za oknem i pragnąc otworzyć okna, aby zaczerpnąć świeżego powietrza, lepiej zawczasu wymierzyć otwory okienne i balkonowe i zamówić nowe moskitiery.

Skomentuj wpis