Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Pomoc prawna w sprawach karnych

Jerzy Kozłowski 2019-03-14 0 komentarzy
Wpis

Życie pisze różne scenariusze, niestety często nie są one po naszej myśli. Jesteśmy ludźmi, więc każdy z nas popełnia błędy, których później żałuje. Właśnie w efekcie takiego błędu człowiek może złamać prawo, popełniając przestępstwo i w rezultacie zostając podejrzanym, a następnie oskarżonym. Niezależnie od tego, czy oskarżenie jest słuszne i ma podstawy w rzeczywistości, czy nie, we własnym interesie powinno się do dążyć do najbardziej satysfakcjonującego, czyli jak najniższego lub całkowicie uniewinniającego wyroku.

Niestety, prawo karne jest na tyle skomplikowane, że przeciętny obywatel z pewnością nie odnajdzie się w jego meandrach. Tysiące różnego rodzaju przepisów, w których trzeba się sprawnie poruszać, bynajmniej nie ułatwiają zadania. Dlatego zdecydowanie warto skorzystać z usług adwokata. W Warszawie sprawami karnymi zajmują się osoby tworzące kancelarię „Bartosiak & Wspólnicy”. W jakich sytuacjach można się do nich zgłosić o pomoc?

Warszawa kancelaria zlokalizowana pod adresem Aleja Solidarności 119/125 lok. 97 gwarantuje kompetentne i fachowe wsparcie w następujących sprawach:

  • standardowe (np. kradzież, jazda samochodem po alkoholu, zniesławienie, pomówienie),
  • gospodarcze (np. oszustwa finansowe, korupcja, wyłudzenia),
  • karno-skarbowe (np. oszustwa podatkowe, nieprawidłowe przechowywanie dokumentów, niestawienie się na kontroli skarbowej),
  • wykonawcze (np. wnioski o odroczenie kary, inny sposób jej odbywania czy rozbicie grzywny na raty).

Adwokaci z warszawskiej kancelarii w sprawach karnych obsługują nie tylko osoby podejrzane i oskarżone, ale również poszkodowane.

Skomentuj wpis