Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Przegląd aut marki Toyota

Maurycy Pawlak 2019-06-04 0 komentarzy
Przegląd aut marki Toyota

Japońska marka od dawna słynie z najwyższej jakości usług. Nie inaczej jest, jeżeli przyjrzeć się temu, w jakich warunkach odbywa się przegląd Toyota w Poznaniu. Kierowcy mogą skorzystać np. z profesjonalnej obsługi serwisu mechanicznego Salonu Samochodów Używanych TOYOTA LEXUS UKLEJA. Kompleksowa oferta firmy obejmuje bowiem między innymi przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów Toyota.

Samochody japońskiego producenta objęte są w zależności od modelu:

  • gwarancją podstawową - trwającą 36 miesięcy (od momentu zakupu) przy limicie 10 tys. km
  • gwarancją układu hybrydowego - trwającą 60 miesięcy (od momentu zakupu) przy limicie 100 tys. km
  • gwarancją na korozję lub perforację nadwozia - wady powierzchniowe i powłoka lakiernicza objęte są 3-letnią gwarancją, natomiast perforacja korozyjna elementów nadwozia aż 12-letnią!

Warunkiem utrzymania powyższych gwarancji jest obowiązek wykonywania przeglądu z odpowiednią częstotliwością. W przypadku dwóch pierwszych z wymienionych programów gwarancyjnych zazwyczaj zaleca się kontrolę co 15 tys. km, nie rzadziej niż raz na rok (obsługa między przeglądowa), oraz co 30 tys. km, kiedy to wykonuje się pełen przegląd bezpieczeństwa (który obejmuje kontrolę powłoki lakierniczej i perforacji).

Serwis obsługuje także przeglądy związane z gwarancją rozszerzoną oraz pogwarancyjne. Wykwalifikowana kadra i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny to gwarancja skutecznej i solidnej kontroli. Dodatkową zaletą jest fakt, że wszystkie usterki można naprawić na miejscu, bez konieczności szukania zewnętrznego warsztatu.

Skomentuj wpis