Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Rękawiczki bezpudrowe safeHand

Jacek Kaczmarczyk 2019-06-01 0 komentarzy
Rękawiczki bezpudrowe safeHand

Rękawice jednorazowego użytku stosowane są m.in. w gabinetach stomatologicznych, szpitalach, laboratoriach, gabinetach kosmetycznych, gastronomii, sektorze spożywczym, a także podczas prac porządkowych. Dość popularne są modele lateksowe. Nie każdy jednak może ich używać ze względu występowanie reakcji alergicznej na lateks. Osoby takie mogą sięgnąć po rękawice nitrylowe, gdyż nie podrażniają one skóry i nie powodują uczuleń. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością. Są elastyczne, zatem doskonale dopasowują się do kształtu dłoni, co wpływa na zminimalizowanie ich zmęczenia na skutek długotrwałego użytkowania rękawic. Ten produkt medyczny ma wysoką odporność na przenikanie popularnych cytostatyków.

Rękawiczki bezpudrowe safeHand, o których mowa wyżej, dostępne są w ofercie firmy safeMed działającej na rynku od 2011 roku. Jej produkt nie zanieczyszcza otoczenia skrobią kukurydzianą (gdy jest użytkowany), dlatego też sprawdza się on wszędzie tam, gdzie wymagane są sterylne warunki. Rękawice te nie zsuwają się z dłoni, co zwiększa komfort podczas wykonywania obowiązków. Są one dostępne w opakowaniach po a'200 sztuk. Można je nabyć drogą internetową w sklepie online.

W asortymencie ww. producenta diagnostycznych rękawic jednorazowego użytku, wśród których nie zabrakło modeli lateksowych, jak również winylowych, znaleźć można także dystrybuowane przez niego akcesoria do sprzątania oraz profesjonalne środki czystości. W bogatej ofercie firmy obecna jest również odzież jednorazowego użytku.

Skomentuj wpis