Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Czym jest korekta powiek?

Sylwia Bąk 2020-04-24 0 komentarzy
Czym jest korekta powiek?

Opadające powieki to defekt kosmetyczny, który jeszcze do niedawna wymagał skomplikowanej ingerencji chirurga plastycznego. Technologia w ostatnich latach jednak znacznie się rozwinęła. Innowacyjne urządzenie, jakim jest Plasma IQ, umożliwia nieinwazyjny lifting powiek, którego rezultaty widać niemal natychmiast. Gdańska Klinika Urody posiada ciekawą ofertę zabiegów dostosowaną do potrzeb kobiet w każdym wieku.

Na jakie efekty można liczyć?

Korekta powiek w Gdańsku przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu to doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Nie narusza skóry, a okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, niemal natychmiast można wrócić do swoich codziennych aktywności. Po zabiegu można zaobserwować delikatne zaczerwienienie okolicy oczu oraz drobne strupki, które po kilku dniach samoistnie odpadną. Efekty można dostrzec gołym okiem praktycznie natychmiast! Młodzieńczy wygląd okolic oczu dający większą pewność siebie to tylko niektóre korzyści, na jakie możesz liczyć. Jeżeli przeszkadzają Ci opadnięte powieki, to jest to rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb!

Unoszenie powiek jeszcze nigdy nie było tak proste!

Lifting górnych oraz dolnych powiek to zabieg uniwersalny. Najczęściej decydują się na niego kobiety, jednak w gabinetach kosmetologicznych i w klinikach urody coraz częstszymi gośćmi są także panowie. Troska o estetyczny wygląd zaczyna być priorytetem dla osób w każdym wieku. Zainteresowała Cię ta propozycja? Sprawdź szczegóły na stronie internetowej kliniki!

 

Skomentuj wpis