Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Ile kosztuje drewniany dom szkieletowy pod klucz?

Sylwia Bąk 2021-09-08 0 komentarzy
Ile kosztuje drewniany dom szkieletowy pod klucz?

Obiekty szkieletowe podbijają serca Polaków nie od dziś. Odznaczają się one trwałością i energooszczędnością, dzięki czemu można zmniejszyć domowe rachunki za ogrzewanie. Lista zalet związanych z ich zakupem jest jednak znacznie większa. Domy szkieletowe mogą być wznoszone o każdej porze roku, nawet w trakcie deszczowych czy mroźnych dni, co byłoby niemożliwe w przypadku klasycznych budynków murowanych. Przydatne informacje na ich temat znajdują na stronie drewhome.com.pl.

Prowadzi ją zaufana firma sprzedająca domy szkieletowe w cenach, które są przystępne. Ostateczny koszt takiej inwestycji zależy między innymi od docelowego przeznaczenia obiektu. Nieco tańsze od domów całorocznych są bowiem budynki letniskowe. Na cenę wpływa także liczba kondygnacji, sposób wykończenia, powierzchnia, liczba pokojów oraz dodatkowe elementy, na jakie zdecyduje się klient. Zazwyczaj jest to niewielki balkon lub zadaszony taras, przydatny w trakcie deszczowych dni. 

Korzyści wynikających z zakupu takich domów jest całe mnóstwo. Tworzy się je z naturalnego i zaimpregnowanego drewna, które nie szkodzi środowisku i jest odporne na zniszczenia mechaniczne. Proponowane obiekty cechują się niewielkim ciężarem, co przekłada się na bezproblemowy i niedrogi transport poszczególnych elementów na plac budowy. Ponadto opisywane budynki można przebudowywać w dowolnym momencie lub rozbudowywać o kolejne pomieszczenia, gdy zachodzi taka potrzeba. Cechują się one niewielką grubością ścian przekładającą się na większą powierzchnię użytkową.

Skomentuj wpis