Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Jakie środki do czyszczenia auta nadają się do detailingu?

Antonina Marciniak 2022-11-25 0 komentarzy
Jakie środki do czyszczenia auta nadają się do detailingu?

Nie trzeba posiadać profesjonalnej myjni samochodowej, żeby przeprowadzić dokładne czyszczenie pojazdu. Wystarczy odrobina dobrych chęci oraz doskonałej jakości kosmetyki. Przydadzą się także podstawowe narzędzia jak choćby odkurzacz.

Firma Autoland oferuje użytkownikom aut preparaty przygotowane do samodzielnego użycia. Są to środki o wysokiej skuteczności działania. Pozwalają zadbać o każdy centymetr kwadratowy wnętrza, powłoki lakierniczej, szyb, a także opon i felg. 

Właściciele aut wybierają do wnętrza między innymi produkty, które chronią i konserwują materiały gumowe. To przede wszystkim różnego rodzaju bezbarwne silikony. Dostępne są w formie sprayu lub sztyftu. Środki do czyszczenia auta można przechowywać nawet w schowku. Znajdzie się tam również miejsce dla tak zwanej niewidzialnej wycieraczki. To środek, który nanosi się na przednią szybę. Następnie tworzy on powłokę ochronną, która odpycha krople deszczu. Cały proces zachodzi przy określonej minimalnej prędkości samochodu. Skuteczne nałożenie powoduje, że kierowca podczas deszczu ma cały czas doskonałą widoczność. Będzie ją miał także, gdy zastosuje w okresie letnim preparat do usuwania owadów. Dzięki niemu skutecznie oczyści powierzchnię szyby z much, komarów i motyli. Usunie także inne zabrudzenia, które powstały podczas jazdy. 

Skomentuj wpis