Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Kancelaria adwokacka z Poznania - pomoc dla przedsiębiorców i nie tylko

Jacek Kaczmarczyk 2023-07-17 0 komentarzy
Kancelaria adwokacka z Poznania - pomoc dla przedsiębiorców i nie tylko

Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność czy spółki mogą zdecydować się na bieżącą obsługę prawną swojej firmy. W jej zakres wchodzi między innymi:

  • udzielanie porad i konsultacji,
  • uczestnictwo w posiedzeniach biznesowych,
  • bieżące konsultowanie wszelkich niejasności.

Każdy klient, korzystający z oferty zaprezentowanej na stronie internetowej adwokatzajac.pl, ma możliwość indywidualnego dopasowania zasad współpracy w zależności od konkretnych potrzeb firmy.

Przedsiębiorcy mogą liczyć także na doraźne doradztwo w trudnych sprawach, a także obsługę prawną procesów fuzji, przekształceń, przejęć. Co więcej, kancelaria zajmuje się także prowadzeniem postępowań windykacyjnych, a także udzielaniem pomocy np. z zakresu prawa pracy. Do tych ostatnich można zaliczyć chociażby sprawy z zakresu naruszenia klauzul poufności. Prawnik reprezentuje też klientów, którzy są przedsiębiorcami, przed sądami wszystkich instancji, prowadzi negocjacje, sporządza umowy czy dokumentację transakcyjną.

Klienci indywidualni z kolei mogą liczyć na doradztwo i kompleksową obsługę między innymi w sprawach dotyczących rozwodów, ustalenia wysokości alimentów czy kontaktów z dziećmi. Kancelaria adwokacka z Poznania prowadzi także sprawy związane z dochodzeniem roszczeń i odszkodowań. Z kompleksowej obsługi prawnej mogą skorzystać także osoby, które potrzebują obrony, ponieważ zostały oskarżone o naruszenie któregoś z paragrafów kodeksu karnego. Prawnik pomaga na każdym etapie procesu - od jego wszczęcia po uprawomocnienie wyroku.

Skomentuj wpis