Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Lakiernik samochodowy Katowice

Adam Mazur 2020-11-22 0 komentarzy
Lakiernik samochodowy Katowice

Z tego rodzaju sytuacjami najczęściej spotyka się po kolizji drogowej. Warto wówczas wykorzystać wiedzę oraz doświadczenie i umiejętności ekspertów, których można znaleźć na ABC-Cars. Dzięki nim uszkodzony pojazd odzyska dawny blask i będzie wyglądał również dobrze jak przed wypadkiem. Dysponujący zdolnościami oraz doskonałym sprzętem lakiernik samochodowy w Katowicachjest w stanie pomóc kierowcom, którzy uczestniczyli w kolizji na drodze i oczekują naprawy auta. Jest to możliwe albo na podstawie AC pojazdu, albo polisy OC sprawcy stłuczki. Dzięki umowom z ubezpieczycielami fachowcy gwarantują bezgotówkowe rozliczenie szkody. Z całą pewnością jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Zalet skorzystania z usług fachowców jest jednak więcej. Wśród nich warto wymienić:

  • możliwość transportu samochodu z miejsca wypadku do warsztatu
  • auto zastępcze do dyspozycji klienta
  • szybkie przygotowanie kosztorysu i przekazanie go do towarzystwa ubezpieczeniowego
  • wysokiej klasy lakiery, technologie oraz sprzęt

Dzięki dostępności tych wszystkich elementów naprawa pojazdu nie tylko trwa krótko, ale jest profesjonalna i zapewnia znakomity efekt. Właśnie dlatego w ofercie specjalistów można znaleźć gwarancję na wykonane prace lakiernicze.

Nie można zapominać także o innych aspektach obsługi. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości można poradzić się w kwestiach naprawy, między innymi jej zakresu. Poza tym jest to komfortowe rozwiązanie także z tego powodu, że odmieniony samochód trafia do właściciela bez konieczności wizyty w warsztacie. Pracownicy we własnym zakresie odprowadzają go bowiem do klienta.

Skomentuj wpis