Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Producent maszyn rolniczych Valtra - duży ciągnik

Fabian Jabłoński 2021-05-04 0 komentarzy
Producent maszyn rolniczych Valtra - duży ciągnik

Odkąd pojawiły się traktory, ich konstruktorzy starają się je unowocześniać. Nie inaczej jest z maszynami skandynawskiego producenta, którego sprzęt można obejrzeć na stronie valtra.pl. Wspomniany producent maszyn rolniczych istnieje na rynku już od 1951 roku nieustannie pracujący nad poprawieniem wszystkiego, co tylko da się poprawić. Jest to jedyna fabryka traktorów w Skandynawii, a jej maszyny pracują na całym świecie.

Ciągniki tej marki są wykorzystywane nie tylko w rolnictwie, ale także do prac komunalnych, leśnych, sadowniczych, a nawet na lotniskach. Są to wyjątkowe pojazdy produkowane w seriach A, N, G, T, S oraz najnowszej T. W ofercie dostępne są pojazdy od 55 do 400 KM. Producent pomyślał o właścicielach winnic i stworzył też niewielkie, wąskie maszyny o niezwykłej zwrotności.

Nabywca, któremu potrzebny jest duży ciągnik do najtrudniejszych prac rolnych czy leśnych, z pewnością wybierze model traktora z serii S. Są to najpotężniejsze maszyny cenione za wytrzymałość i doskonały silnik, który jako jedyny montowany w ciągnikach spełnia wymagania normy emisji spalin. Cechą szczególną tej maszyny są dwie turbosprężarki pozwalające na zwiększenie trwałości. Właściciel nie będzie się musiał martwić wysokimi kosztami serwisowania, gdyż ciągnik jest też wyposażony w hydrauliczny układ kasowania luzów na zaworach.

Obsługa tego ciągnika jest wyjątkowo prosta, ponieważ jest on wyposażony w podłokietnik Valtra SmartTouch z 9-calowym ekranem dotykowym, na którym operator może wybrać dowolną opcję. Można rzec, że praca z takim sprzętem to prawdziwa przyjemność. Więcej na temat tej maszyny można znaleźć na podanej stronie.

Skomentuj wpis