Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Szmaragd + złoto = piękny pierścionek zaręczynowy

Aleks Jaworski 2019-11-27 0 komentarzy
Szmaragd + złoto = piękny pierścionek zaręczynowy

Kamienie te znane są z zielonego koloru, jednak może on przybierać bardzo różne odcienie, od ciemnej zieleni, przez żywą, przejrzystą, po zgaszoną. Znane są także szmaragdy o zielonkawym odcieniu, wpadającym w żółty, przez co nieraz bywają mylone z oliwinami. Przez taką mnogość wyboru tym bardziej są warte wyboru - istnieją duże szanse na to, że uda się dobrać odcień kamienia idealnie do preferencji przyszłej użytkowniczki.

Poza tym poszczególne odcienie świetnie łączą się z różnymi rodzajami złota, co znakomicie udowadnia oferta ze strony virago.sklep.pl. W jej ramach można znaleźć złoty pierścionek ze szmaragdem wykonany z białego złota, jak również z klasycznego, żółtego. Oczywiście wyroby te występują w licznych wariantach, nie tylko jeśli chodzi o rodzaj złota i odcień kamienia. Powoduje to, że w tak szerokiej gamie łatwo jest znaleźć ten jedyny, idealny, który będzie zdobił dłoń wybranki od momentu oświadczyn, aż do końca życia. Minerały wykorzystane do wyrobu tej biżuterii odznaczają się starannym szlifem, dzięki czemu są jeszcze bardziej przejrzyste i pięknie lśnią.

Wysoka wartość kruszcu oraz kamienia szlachetnego także ma wpływ na fakt, że pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem jest doskonałym wyborem w praktycznie każdym przypadku. Rodzaj metalu warto zaś dobrać do preferencji przyszłej narzeczonej. Zwolenniczki klasyki na pewno będą wolały żółte złoto, zaś panie nowoczesne postawią na białe. Ten ostatni wariant jest też dobrą opcją dla kobiet, które noszą srebrną biżuterię, gdyż białe złoto doskonale z nią współgra.

Skomentuj wpis