Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Warszawa śródmieście - kancelaria adwokacka

Norbert Kwiatkowski 2019-03-24 0 komentarzy
Warszawa śródmieście - kancelaria adwokacka

Zacznijmy od tego, kim w ogóle jest dobry adwokat. Nie da się ukryć, że powinien on się specjalizować w jakiejś dziedzinie prawa, np. prawie cywilnym, rodzinnym, czy karnym. Trudno bowiem specjalizować się we wszystkim, zgodnie ze znanym przysłowiem, które mówi, że gdy coś lub ktoś jest od wszystkiego, to w istocie jest do niczego. Dlatego jeśli poszukuje się prawnika, któremu chce się powierzyć kilka różnych spraw lub jedną bardzo skomplikowaną sprawę, lepiej rozpocząć współpracę z kancelarią zrzeszającą adwokatów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach.

W Warszawie Śródmieściu kancelarię adwokacką prowadzi Karolina Karlińska-Markiewicz. Usługi jej kancelarii obejmują sprawy z następujących dziedzin prawa:

  • prawo cywilne,
  • prawo karne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo rodzinne,
  • alimenty i rozwody,
  • prawo pracy.

Kancelaria podejmuje się wszelkiego rodzaju spraw niezależnie od ich skomplikowania. Bez względu na to, czy chodzi o podział majątku, oskarżenie z powództwa cywilnego, prostą poradę, czy reprezentowanie oskarżonego przed sądem w postępowaniu karnym, można nawiązać kontakt z kancelarią i rozpocząć współpracę. W celu poszerzenia zakresu usług i zapewnienia kompleksowego wsparcia stałymi partnerami kancelarii są notariusz, komornik i księgowy.

Biuro kancelarii jest zlokalizowane w Warszawie przy ul. Pankiewicza 1/11. Z kolei w Internecie działa ona pod adresem AdwokatKKM.pl. W celu nawiązania współpracy z kancelarią należy otworzyć zakładkę Kontakt, a następnie zadzwonić lub napisać wiadomość w celu ustalenia szczegółów.

Skomentuj wpis