Znajdź się na fali z blogiem chelmnews.pl

Skontaktuj się z nami!

Zabudowa balkonów - od czego zacząć w Warszawie?

Nina Szymczak 2019-01-22 0 komentarzy
Zabudowa balkonów - od czego zacząć w Warszawie?

W zabudowie balkonów w Warszawie specjalizuje się firma ŻAR-KAR. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na kompletną ofertę i najnowocześniejsze rozwiązania z tej dziedziny, które gwarantują najwyższe właściwości i wieloletnią żywotność.

Dlaczego warto zdecydować się na zabudowę balkonu? Pod kątem praktycznym można liczyć na oszczędność, wynikającą z dodatkowej izolacji i ochrony przed warunkami zewnętrznymi, które taka zabudowa zapewnia. Jest to też doskonały sposób na powiększenie metrażu mieszkania i nadanie balkonowi nowej funkcjonalności, pozwalającej przekształcić go np. w oranżerię, pokój zabaw czy pomieszczenie gospodarcze.

Zabudowa to także wydatne podniesienie poziomu bezpieczeństwa – kluczyki do okien i drzwi, a także, na specjalne zamówienie, zamki hakowe i bezpieczne szyby, to elementy stawiające skuteczny opór przed zakusami złodziei.

Proponowane zabudowy opierają się na systemie Copal, dostępnym w wariantach:

  • system ramowy – przesuwny system, w którym ramy wykonane są z aluminium, co pozwala na zastosowanie wielu rodzajów szyb; dzięki użyciu specjalnych łożysk, okna przesuwają się w obie strony;
  • system bezramowy COVER – uniwersalny system, który umożliwia konstruowanie balkonów łukowych; nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne umożliwia panelom przejeżdżanie przez narożniki o kącie 90 stopni;
  • system bezramowy VISION – innowacyjny układ rolek pionowych pozwala na ułożenie okien w sposób gwarantujący swobodny przepływ powietrza i ukrycie całego systemu.

Sam produkt łączy się z montażem i obsługą przy zachowaniu najwyższych standardów, które gwarantują satysfakcję przy każdej realizacji.

Skomentuj wpis